دریافت فایل(تحقیق شبیه سازی رسیدگی به بیماران اورژانس با نرم افزار Arena)

تحقیق شبیه سازی رسیدگی به بیماران اورژانس با نرم افزار Arena|34024642|dg|شبیه سازی رسیدگی به بیماران اورژانس,شبیه سازی رسیدگی به بیماران,پروژه شبیه سازی رسیدگی به بیماران اورژانس,پروژه بیمارستان,پروژه بیمارستان با آرنا,پروژه آرنا بیمارستان,پروژه با arena بیمارستان,پروژه با آرنا بیمارستان,دانلود پروژه آرنا,پروژه آ
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق شبیه سازی رسیدگی به بیماران اورژانس با نرم افزار Arena آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود تحقیق با موضوع شبیه سازی رسیدگی به بیماران اورژانس با نرم افزار Arena،در قالب word و در 46 صفحه، قابل ویرایش.

به همراه فایل نرم افزار arena.

صورت مسئله:در یک مرکز اورژانس بیمارستان، بیماران طبق اطلاعات موجود در جدول1 وارد بیمارستان می شوند.
در ابتدا با توجه به وضعیتی که بیماران دارند، به بخش مورد نیاز هدایت می شوند که تشخیص این امر توسط 1 دستیار اورژانس انجام می گیرد و حد اکثر 30 ثانیه زمان می برد.
بیماران بد حال (دارای حالت ناپایدار)، به قسمت احیا انتقال می یابند. این بخش دارای ظرفیت 8 نفر می باشد و 2 دستیار،2 پزشک و 2 پرستار در آن مشغول به کار هستند و برای رسیدگی به هر بیمار به 1 دستیار یا پزشک و پرستار نیاز است.
بیمارانی که از لحاظ علائم حساس پایدار هستند، توسط یکی از دو دستیار اورژانس مورد معاینه اولیه قرار می گیرند و سپس با توجه به گفته های بیمار و معاینات پزشکی به یکی از بخش های خدمات درمانی، جراحی، شکسته بندی و یا آزمایشگاه منتقل می گردند. بخش خدمات درمانی دارای 3 اتاق 4 تخت است و مدت خدمت دهی در این بخش دارای توزیع نرمال با میانگین90 دقیقه و انحراف معیار 30 دقیقه است. مراجعه کنندگان در صورت مشاهده بیش از 8 نفر در صف مرکز اورژانس را ترک می کنند در غیر این صورت، پس از رفع مشکل و دریافت دارو مرکز اورژانس را ترک می کنند. در داروخانه 1 پزشک دارو ساز و 1 کارمند مشغول به کار هستند و ترجیح بیماران به گرفتن دارو از پزشک داروساز می باشد. (در صورت بیکار بودن هر دو نفر،به پزشک دارو ساز مراجعه می نمایند). توزیع زمایی آماده کردن نسخه در داروخانه دارای میانگین 3 دقیقه و انحراف استاندارد 2 دقیقه می باشد. اطلاعات مربوط به توزیع زمانی سایر قسمت ها در جدول 2 ارائه شده است. 2 دستیار و دو پزشک در بخش خدمات درمانی اشتغال دارند که هر کدام از آن ها، توانایی خدمت دهی به هر یم از بیماران را دارند. در قسمت آزمایشگاه، 1 پزشک مشغول به کار می باشد. در اتاق جراحی 1 میز بخیه، 1 دستیار، 1 پزشک و یک پرستار حضور دارند. اتاق شکسته بندی و کچ گیری دارای 2 تخت و 2 میز کار می باشد و 1 پزشک و 1 دستیار اورژانس در آن حضور دارند که برای هر بیمار به یکی از آن دو نیاز می باشد.
مطالعات نشان می دهد که 10% بیماران به خدمات بخش احیا نیاز دارند.از بقیه بیماران 34% به خدمات اتاق جراحی، 22% به خدمات شکسته بندی و گچ گیری، 9% به خدمات آزمایشگاه نیاز دارند و 35% به خدمات درمانی و داروخانه مراجعه می کنند.


مطالب دیگر:
گزارش كارآموزی شن و ماسه شركت خانمانگزارش کار سیستم تولیدگزارش کارآموزی کارخانه الکترو استیلگزارش كارآموزی بررسی نحوه عملكرد مخابرات در بخش تعمیراتگزارش کاراموزی روال كار در نظام مهندسی و بررسی ساختمانهای فولادیگزارش كارآموزی وزارت راه و ترابریتربیت جنسی قبل و بعد از ازدواج در اسلامروح اسلام sprit of Islamهفت شگفتی برای مدیرعامل جدیدگزارش كارآموزی آب و فاضلاب،مخزن آب 14000 متر مكعبی نیمه مدفونمقاله پژوهش و بررسی مدیریت استراتژیكگزارش كارآموزی صنایع چوب شركت نقشینهمعماری مساجد (بر اساس استاندارد های معماری نویفرت)پژوهشی پیرامون امامزاده های زید و یحیی-علیهم اسلاممقاله پست مدرنیسم و هنرهای تجسمیمقاله و پژوهش پیكاسو و زندگی اوپژوهش معماری طرح هتلپژوهش معماری مساجدمقاله تاریخچه و معماری تپه حسنلوانگیزش شغلی معلمان تربیت‌بدنیعلل وقوع انفجار در معدن (19صفحه)نمونه تجزیه و تحلیل شرکت های مالی شرکت فولاد سهنددانلود پاورپوینت زندگی نامه آلبرت انیشتنتأثیر فعالیت های عمرانی، اقتصادی اداره جهاد كشاورزی شهرستان كرج بر روند مهاجرتپاورپوینت ساختمان چشم انسان (آناتومی چشم) بیماری های چشمی جراحی های چشم دانستنیهای چشم